Новий бордель в Амстердамі

Новий бордель в Амстердамі

В прекрасному місті Амстердамі в найближчому майбутньому з’явиться бордель, подібного якому ще немає у всьому світі . Обслуговувати клієнтів у ньому будуть… повії-роботи. Голландські журналісти про це вже розтрубили всьому світу – піарять готель, так би мовити.

Ці дамочки з серцями із металу зовні будуть повністю схожі на звичайних путан. І не тільки обличчям і тілами – вони зможуть говорити з клієнтами на прості теми які, так би мовити, не вимагають високого інтелекту. На дотик дівчата будуть приємно-силіконові, а їх скелет з надміцного металу дозволить практикувати з ними будь-які пози з Камасутри. Дівчата будуть працювати цілодобово без утоми, а про різні інфекції, які з’являються від любові, їхні клієнти зможуть забути назавжди. Якщо, звичайно, не будуть їм зраджувати.

Зовсім недавно вчені з Нової Зеландії пророкували нам, що до 2050-го це буде буденна справа – піти «випустити пар» з путаною-роботом. Відомі футурологи і сексологи, що обговорювали це питання, сказали, що легалізація таких борделів принесе людству тільки користь. Вчені стверджували, що з такими коханками чоловіки забудуть про комплекси і почуття провини (чого ж роботів соромитися?), а протимікробні волокна, з яких будуть створювати дівчат, виключать інфекції і саму можливість зараження яким-небудь небажаним букетом хвороб.

Коштувати така красуня буде від 7 до 9 тисяч американських грошей.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *