Незвичні крадіжки з готелів

 

Як відомо з готелів найчастіше крадуть такі дрібнички як рушники, подушки, мило, мочалки і тд. Однак буває і так, що з готелів крадуть досить курйозні і непотрібні речі. Сьогодні ми розповімо вам про найбільш пам'ятні крадіжки.

Пара з Росії, яка відпочивала на одному з курортів Туреччини, на перший погляд нічим не відрізнялася від інших пар, проте незабаром адміністрації готелю довелося дізнатися яких злодіїв вони пустити в номер. Після того як наші «герої» виїхали, вони видрали з підлоги в прохідній шматок лінолеуму 2 × 2 метри.

Подружня пара з Нідерландів примудрилася поцупити 3 бачки від унітазу. Навіщо їм три бачки так і залишилося загадкою.

Один з найбагатших готелів Швейцарії славився своїм годинником величезних розмірів і не меншою вартістю. Загальна вага годинника становила 50 кілограмів, висота - 50 сантиметрів. Ніхто досі не може зрозуміти, як його можна було винести із залу і при цьому залишитися непоміченим. Годинник, на жаль, так і не було знайдено. До речі, парадокс полягає в тому, що в кожному номері категорії люкс, який виходить на південний мальовничий бік, лежить дорогий бінокль, за допомогою якого можна спостерігати засніжені вершини знаменитої гори Юнгфрау. Цікаво, що до теперішнього моменту жоден бінокль так і не пропав.

Одне з найбільш незвичайних зникнень сталося 20 серпня 2005 року  з готелю Victoria-Jungfrau Grand Hotel and Spa: пропав камінь вагою близько 83,5 кілограма. Злочинцям не завадили ні значна маса каменю, ні ланцюг, яким він був міцно прив'язаний. Раніше цей непотрібний на вигляд предмет був використаний на швейцарських спортивних іграх Unspunnenfest, під час яких місцеві здоровані змагаються в умінні підвести і якнайдалі відкинути камінь. Рекорд «останнього» польоту каменя був зафіксований на рівні 4 метрів 11 сантиметрів. До сьогоднішнього дня ніхто не може зрозуміти, по-перше, як грабіжникам вдалося залишитися непоміченими при скоєнні крадіжки настільки габаритних розмірів, і, по-друге, власне, для яких цілей злодіям знадобився спортивний реквізит вагою близько центнера. Навряд чи за нього можна виручити велику суму на чорному ринку. Можливо, грабіжники сподівалися розпиляти камінь і знайти там золото, як в знаменитому творі Ільфа і Петрова «Золоте теля».

Найчастіше з готелів крадуть рушники. На розкрадання банного приладдя поскаржилися 32% з приблизно тисячі опитаних власників готелів. Крім того, готелі постійно недолічуються халатів і попільничок. А ще постояльці, з'їжджаючи з номера, намагаються прихопити з собою казенні пульти дистанційного керування від телевізорів  і, як не дивно, побільше туалетного паперу. У списку вкраденого є і зовсім незвичайні пункти. Так, в одному з готелів мешканці забрали сидіння для унітазу. А власник ще одного готелю поскаржився на те, що у нього поцупили середньовічний меч, що прикрашав стіну номера люкс.

Поделитесь ссылочкой с друзьями!

Написать комментарий

Ваше имя: