Незвичайні cекcуальні звичаї

У різних куточках Землі люди живуть за своїми правилами, і ці правила можуть нас дивувати і навіть шокувати. Але не треба забувати про те, що європейська культура — це ще не культура всього світу. Так, коли читаєш про дивні звичаї і ритуали, часом просто не можеш їх зрозуміти і усвідомити, однак вони дійсно існують.

***

У патріархальній Камбоджі в провінції Ратанакірі мешкає плем’я креунг. Місцеві звичаї наказують відправляти досяглих повноліття п’ятнадцятирічних дівчат шукати собі супутника життя досить незвичайним способом. Батьки своїми руками будують для дочок маленькі бамбукові хатини недалеко від будинку, куди дівчина може приводити хлопців і займатися з ними любов’ю.

Кількість претендентів на звання майбутнього чоловіка не обмежена: процес пошуку чоловіка — справа непроста, і в племені це розуміють. Вважається також, що завдяки цьому звичаю жінка стає впевненою в собі, незалежною від нав’язаних пріоритетів і сама встановлює правила в cекcі. Вона може користуватися цією хатиною скільки завгодно, поки нарешті не зустріне свою справжню любов і не вийде заміж. Можливо, завдяки райським хаткам розлучення в племені вкрай рідкісні. До речі, і згвалтувань в цьому племені практично не буває.

***

У Непалі практикується багатомужество, по-науковому — поліандрія, тобто такий шлюб, коли у жінки може бути кілька чоловіків. Як правило, жінка виходить заміж за кількох рідних братів. Такий підхід до шлюбу можна легко пояснити: країна густо заселена, землі і пасовищ на всіх не вистачає, а поліандрический шлюб дає можливість не ділити між братами їх ділянки землі. Другий важливий момент — в такому шлюбі буде багато дітей, а значить, більше шансів на виживання. І третє — кілька чоловіків зможуть забезпечити родину краще, ніж один, так що і матеріальна сторона питання відіграє велику роль. У 1963 році в Непалі був виданий указ про заборону полігамії, але хто буде звертати увагу на якийсь указ, якщо життя змушує діяти інакше? Так що і зараз такі шлюби в Непалі не рідкість.

***

Сім раз на рік жителі Індонезії святкують «Пон». Урочиста церемонія проводиться в особливому місці — біля підніжжя священної гори на острові Ява. Там учасники свята всю ніч займаються любов’ю з людьми, з якими їх не пов’язують подружні узи. Вважається, що найбільше щастить тому, хто протягом року всі 7 святкувань Пону проведе у священної гори (з усіма наслідками, що випливають) з одним і тим же cекcуальним партнером. Учасники цієї прекрасної церемонії вірять, що вона залучає удачу і багатство.

***

В Ірландії, на острівці Ініс Біг, живе невелика католицька громада — кілька селищ, кілька сотень жителів, всі люди глибоко віруючі. З інтимним життям у них строго: інтимна просвіта заборонена, інтим до шлюбу заборонений. Батьки влаштовують шлюби своїх дітей не питаючи їхньої згоди.

При інтимному контакті в якості попередніх ласк дозволені тільки поцілунки і ласки сідниць, при цьому вся ініціатива повинна виходити від чоловіка і все повинно відбуватися в класичній позі. Ну і вишенька на торті: партнери зобов’язані займатися любов’ю, не знімаючи білизни, бо нагота неприпустима і гріховна.

***

Жінки-тубілки острова Бугенвіль (держава Папуа — Нова Гвінея) вважають за краще заявляти про своє любовне томління, прилюдно оголюючись. Звичай говорить, що така поведінка має стати сигналом обранцеві. Мовляв, забирай мене скоріше, вісімнадцять мені вже.

***

У Тихому океані є острівець Мангаіа, ось там такий звичай: коли хлопчик досягає тринадцятирічного віку, він вибирає собі інтим-вчительку з дам постарше. А та навчає його всім інтимним премудростям. Завдання вчительки — зробити так, щоб учень успішно склав іспит в майбутньому сімейному житті і міг повністю задовольняти свою дружину.

***

Члени племені «Самбія» беззастережно вірять в те, що аби їх хлопчики стали справжніми чоловіками, вони повинні випити напій із спеpми — коктейль мужності. Хлопчики від 7 до 10 років займаються оpальним cекcом з дорослими воїнами племені і, як би висловитися точніше, проковтують результат. Плем’я вірить в те, що cпеpма — основне джерело життя, що дає сили і перетворює хлопчика в чоловіка.

***

Cекc з тваринами не вітається майже ні в одній країні світу, крім … Лівану. Там чоловікам закон дозволяє любити свого вихованця у всіх сенсах. Але вихованець обов’язково повинен бути самкою. За зв’язок з самцем можуть і стратити.

***

У колумбійському містечку Калі існує не менш цікавий звичай. Перша шлюбна ніч молодят повинна проходити в присутності матері нареченої, яка в цьому випадку виступає в ролі офіційного свідка доконаного шлюбу. Уявляєте , як вона дістає нареченого своїми порадами…

***

А у Французькій Полінезії, конкретніше — на Маркізьських островах, подружжя теж не проти свідків. Але іншого роду: там спостерігати за тим, що відбувається дозволяють своїм дітям. А що? Нехай вчаться, в майбутньому точно стане в нагоді.

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *