Найстаріші повії в світі

Найстаріші повії в світі

Практично в кожній професії є вікова межа . З роками у людини знижуєтся витривалість , пропадає сила , пропадає швидкість реакції , і , звичайно , гострота мислення . Втім , з віком з’являється безцінний досвід , який дозволяє отримувати і далі досить пристойну оплату . Найяскравішим прикладом того , як життєвий досвід вже в похилому віці приносить стабільний дохід , є жінка Міллі Купер . І це найстаріша повія у світі .

Міллі Купер народилася в Англії на самій зорі двадцятого століття . І по сьогоднішній день вона трудиться в секс індустрії . Причому , не наставницею , а безпосередньо працюючи з клієнтами . Жінці вже виповнилося 98 років . І , до слова , 70 з них вона присвятила заняттю проституцією .

Під час Другої світової війни , коли мешканці Лондона на ім’я Міллі Купер було 27 років , вона перебралася на постійне місце проживання в Лос – Анджелес . Такий відчайдушний вчинок дівчина зробила через шаленне почуття любові до американця . Однак , щастя з ним виявилося занадто коротким . Війна позбавила улюбленого англійкою американця життя . В результаті Міллі залишилася біля розбитого корита , в буквальному сенсі без їжі і без притулку , до того ж з дитиною на руках .

Купер і її маляті загрожували голод і злидні . У цей момент Міллі нічого не залишалося робити , як влаштуватися на роботу танцівницею в кабаре . Одночасно англійка стала працювати і так званою « дівчинкою по виклику », але ВІП класу (іншими словами в якості ескорту ).

Втім, така доля і такий вибір Міллі Купер не зломили . Навпаки , вона стала триматися на плаву і навіть робити кроки « вгору по кар’єрних сходах ». Дівчина подолала досить велику конкуренцію в секс – індустрії . І , досить швидко Міллі вже стала « мадам ». Іншими словами , вона почала сама керувати власним борделем .

У штаті « компанії » значилося з десяток повій . Паралельно з роботою в такій пікантній сфері Міллі Купер зуміла навіть налагодити своє особисте життя . У 1955 році вона вийшла заміж . При цьому , вона ні на день не залишала свою роботу , і продовжувала отримувати непоганий дохід від роботи свого публічного будинку . На диво, найстаріша повія у світі продовжувала обслуговувати клієнтів особисто . У цьому захопленні їй навіть не суперечив власний законний чоловік .

Зараз Міллі Купер , незважаючи на поважний вік , продовжує обслуговувати приблизно одного – двох відвідувачів на тиждень . Кожен їй за аудієнцію викладає близько 1200 доларів гонорару . Це плата за задоволення , а так само за солідний піввіковий досвід жриці кохання . Ну і за можливість «подивитися» на тіло майже столітньої жінки . Варто відзначити , що найстаріша повія у світі привертає до себе в ложе клієнтів абсолютно різного віку . До майже столітньої жінки за задоволенням приходять і тридцятирічні чоловіки , і старенькі , яким вже за дев’яносто років .

За словами самої Міллі Купер , за все її довге життя в її професійній скарбничці накопичилося вже більше трьох з половиною тисяч клієнтів . І ні один не пішов від жінки не задоволеним . До слова , свою улюблену роботу стара повія кидати не має наміру . Адже вона приносить їй дуже непоганий , а головне , стабільний дохід .

Жінок легкої поведінки і тих , які регулярно продають свою любов незнайомим чоловікам можна знайти буквально в кожній країні світу . Але ось в Голландії їх особливо багато . І свою професію такі особи не приховують , навпаки , навіть афішують . І не дивно , адже в цій країні проституція легалізована . Багато хто мріяв потрапити в район Червоних Ліхтарів в Амстердамі . І все заради того , щоб на власні очі подивитися на знамениту вулицю , яка буквально наскрізь просякнута любов’ю і сексом . І мало хто знає , що найстаріші повії в світі зустрічаються і тут . Наприклад , сестри – близнючки по імені Луїза і Мартіна Фоккенс присвятили цьому місцю не один десяток років . Вони вважаються найстарішими повіями Амстердама . Втім , жінки тільки зовсім нещодавно пішли на пенсію , після того , як «пропрацювали» на панелі більше 50 років . Зараз близнючкам вже за 70 років .

Сестри Фоккенс заявили , що причина відмови від роботи досить банальна – вони занадто старі для інтим – бізнесу . Даються взнаки старечі хвороби . Черезпосилення артриту деякі пози довелося забути . У загальній складності через сестер – повій пройшло більше 355 тисяч чоловіків .

Варто відзначити , що жінки , незважаючи на свою пікантну роботу , є хорошими , причому багатодітними матерями . У Луїзи четверо дітей , а у Мартіни – троє . До речі , за словами Мартіни , у неї досі є один клієнт , якому вона не може відмовити у візитах , навіть після відходу на пенсію . Чоловік досі приходить до неї на прийом один раз на тиждень . « Я просто – напросто не можу йому відмовити . Він до мене приходить вже багато років поспіль . І ці візити вже схожі на візити до церкви щонеділі ».

Не так давно про сестер – повій зняли документальний фільм . Зараз же близнючки впритул працюють над книгою про свій столітній досвід ( на двох ) роботи . Під час своєї роботи , та і в житті теж , обидві жінки одягаються однаково . За їх словами , вони вибрали собі незвичайну професію , коли їм було по 20 років . Тоді вони мріяли самостійно заробити хоча б якісь гроші . Тепер про ті « золоті » роки вони згадують з теплотою . Було це , до слова , ще до того , як в Нідерландах легалізували проституцію .

« Зараз , – кажуть жінки , – все по – іншому . Раніше всі повії сиділи біля своїх вікон в одязі . Ну а зараз всі дівчата сидять практично голі . Справжніх голландських повій стає все менше , постійно зростає тільки відчуття , що згуртованості вже немає »… « Легалізація борделів у 2000 році зовсім не полегшила життя повій , – додають , – тому більшість дівчат воліють працювати дома , через інтернет . А все тому , що так , можливо , не доведеться платити податки . Легалізація допомогла тільки сутенерам і іноземцям , але ніяк не повіям ».

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *