Найбезглуздіші судові процеси

Найбезглуздіші судові процеси

Так влаштований світ, що деякі проблеми доводиться вирішувати за допомогою судів, при цьому претензії позивачів можуть бути самими незвичайними.

Справа про секс під час ДТП.

Молода пара займалася сексом в автомобілі, після чого вони були змушені одружитися, оскільки дівчина завагітніла. Унікальність справи в тому, що у вагітності дівчина звинувачує не свого нинішнього чоловіка, а водія машини, яка врізалася в них під час самого відповідального моменту. Від несподіванки хлопець «не зміг стриматися» і запліднив свою дівчину.

Справа про користь пива.

Американець з Кентуккі подав до суду на місцеву пивоварну компанію, звинувачуючи її у неправдивій рекламі. Реклама пива обіцяла зробити його успішною і щасливою людиною, але, скільки б він не пив пива, удачі все не було. Його заяву суд прийняв і обіцяв розглянути.

Подав до суду на Бога.

Сенатор штату Небраска подав позов проти Бога за численні руйнування, смерть мільйонів людей, і інші злодіяння, які сталися з відома «вищого істоти». Місцевий окружний суддя відмовив у розгляді справи, оскільки, за правилами, відповідач повинен бути повідомлений позивачем про його позов, що прпоблемно з юридичної точки зору.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *