Найбагатші тварини в світі

Найбагатші тварини в світі

Для того, щоб заробити свій перший мільйон, звірам не потрібно дотримуватися правил успіху або провертати сумнівні угоди. Їм навіть не обов’язково бути м’якими і пухнастими – багатими стають і шкідливі собачонки, і пустотливі шимпанзе, і мовчазні черепахи. Джерело доходу домашніх вихованців – це спадок, отриманий від вдячних господарів.

Ексцентричні магнати, які страждають від самотності або втратили довіру до родичів, знаходять віддушину у своїх маленьких улюбленцях. І коли сім’я, провівши небіжчика в останню путь, збирається у адвоката в розрахунку на солідний куш, її чекає неприємний сюрприз. Величезні особняки переходять у повне розпорядження тварини і його піклувальника, а грошові кошти – на трастові фонди.

Заповіти містять чимало абсурдних пунктів. Хтось наказує годувати кота найсвіжішою рибою і кращим сільським молоком, а хтось – подавати звірьку трапезу на срібних тацях і колекційній порцеляні. У маленьких багатіїв з’являються власні дворецькі і кухарі.

Ще в XIX столітті російська купчиха з Углича залишила своїй дворнязі Сірку у спадок золото і нерухомість на суму понад 100 000 рублів.

Заповіт французького аристократа де Жуара облагодіяв датського дога Тигра на 150 000 франків, а майно кардинала Рішельє відійшло його чотирнадцяти котам.

Навіть Фредді Меркьюрі, який прославився завдяки групі “Queen”, залишив щедрий посмертний дар своїм пухнастим вихованцям.

Собака Неприємність

Місіс Хелмслі, яка отримала від покійного чоловіка 2 мільярди доларів, була справжньою скнарою. Володіючи дорогою нерухомістю в межах міста Нью-Йорка, вона ухилялася від сплати податків і навіть потрапила до в’язниці. Своїх родичів не жалувала і, готуючись до смерті, склала заповіт на користь улюбленої мальтійської болонки по кличці Неприємність. Щедрий дар не приніс крихітці щастя. Брат місіс Хелмслі, призначений попечителем вихованця, не був готовий терпіти її важку вдачу і подавати їжу на фамільному сріблі. Інші члени сім’ї, обділені бабусею, почали полювання за Неприємністю. Звірька довелося навіть тримати під цілодобовою охороною. Коли чотири роки потому болонка, витративши 1 мільйон 200 тисяч доларів, померла, її урочисто поховали в сімейному мавзолеї біля господині. Похорон і догляд за склепом обійшлися ще в 3 мільйони.

Кіт Тінкер

Бездомному коту Тінкеру, блукаючому вулицями Лондона в пошуках риб’ячих скелетів і недоїдків з ресторанів, одного разу дуже пощастило. Його прихистила миленька бабуся Маргарет Лейн, яка виявилася власницею солідного стану і особняка в графстві Мидлсекс. Після її смерті все майно, включаючи 200 тисяч фунтів, перейшло в розпорядження пухнастика.

Спритні родичі, згадавши про самотню даму лише завдяки її кончині, звернулися з позовом до суду і відібрали у Тінкера третину його новоявлених багатств. Якщо не трапиться найгіршого, кіт буде харчуватися свіжими сардинами і пити парне молоко в своєму дорогому маєтку протягом 21 років. Потім будинок в Херроу перейде в розпорядження його піклувальників. На жаль, перспективи у Тінкера не найбільш радісні. На адресу хвостатого мільйонера все частіше надходять погрози, змушуючи до переїзду і життя інкогніто.

Кіт Томмазіно

Ще один кіт-волоцюга зустрів свою долю, жебраючи на вулицях Риму. Нелегка доля привела його до порога самотньої Марії Ассунти, що присвятила старість турботі про братів наших менших. Коли бабуся відійшла в інший світ, Томмазіно нарівні з іншими вихованцями Марії став спадкоємцем її величезного стану. Пухнастому шибеникові дісталися квартири в Мілані та Римі, ділянка в Калабрії і 10 мільйонів євро. Тепер улюбленець Фортуни знаходиться під опікою кваліфікованої доглядальниці Стефанії, яка доглядала за старенькою Ассунтою на прикінці її днів.

Мавпочка Бабблс

Ще за життя король поп-музики Майкл Джексон був великим диваком. Хто ще міг ризикнути здоров’ям, перетворившись із чорношкірого в блідолицього? Навіть покинувши нашу тлінну землю, він не зрадив своїм принципам. Обійшовши в заповіті батька і колишню дружину, Майкл відписав 2 мільйони доларів своїй улюбленій мавпочці Бабблс. Цього звіра він в 1985 році визволив з дослідницької лабораторії і ставився до нього, ніби до рідного. Джексон учив Бабблса співати, їв з ним за одним столом і разом з ним спав. Коли шимпанзе став проявляти агресивність і відправився на виховання в центр приматів, співак навіть надсилав йому листівки. Про те, як мавпа-мільйонер розпорядилася несподіваним багатством, газетярам дізнатися не вдалося.

Список багатих тварин дуже довгий. Сюди потрапили і три собачки єврейської дами Гейл Поснер, що успадкували три мільйони, і курка Гігу, що отримала стан британського видавця Майлса Блеквелла, і пудель Уенделла, сплячий на атласних простирадлах і володіючий 92 мільйонами доларів.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *