Молоко жирафів корисніше коров’ячого, але ніхто не знає, як їх доїти

Молоко жирафів корисніше коров’ячого, але ніхто не знає, як їх доїти

Людина п’є коров’яче молоко понад 7 тисяч років, проте в останні роки інтернет-користувачі все частіше вбивають в пошуковики питання про те, чи можна доїти жирафів та інших ссавців.

Британські журналісти з’ясували, що молоко жирафів корисніше коров’ячого, проте отримати його набагато складніше. Один з перших експериментів по доїнню жирафів був проведений в 1962 році. Для цього вченим довелося приспати гігантського ссавця. З’ясувалося, що молоко жирафів містить набагато більше вітамінів A, B6 і B12, ніж коров’яче, проте в той же час майже в чотири рази жирніше його. Проте, дослідники говорять, що жир – це не завжди погано.

Реклама

Відповідно до експерименту, проведеного співробітниками американського університету Тафтса в 2016 році, з 3300 чоловік, за якими дослідники спостерігали більше 20 років, найменше ризикували захворіти діабетом ті, в чий раціон входила найбільша кількість жирів.

Виникає питання: якщо молоко жирафів таке корисне, то чому його ніде не продають? Проблема в тому, що на відміну від слухняних корів, яких людина давно навчилася доїти, догляд за жирафами на порядок складніший.Крім того, вони не люблять, коли до них наближається хто попало. При нинішніх технологіях доїння цих тварин буде коштувати стільки, що не окупить ніякі продажі корисного для здоров’я продукту. А жалко, бо дуже хотілося скоштувати …

Реклама

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Adblock
detector