Мексиканський уряд розсекретив дані про прибульців

Мексиканський уряд розсекретив дані про прибульців

Мексиканський уряд оприлюднив стародавні документи, які, як вважають уфологи, назавжди поставлять крапку в суперечках про існування позаземних цивілізацій …

[1] Два розташовані по центру кола ймовірно позначають Землю.

[2] Це, мабуть, космічний корабель.

[3] Це, швидше за все, велика комета або астероїд, що прямує до Землі. [4] Схоже на літальний апарат, призначений для того, щоб відхилити курс комети або метеорита, на зразок апарату Deep Impact НАСА.

[5] Керуючий літальним кораблем астронавт.

[6] Мабуть, керований людиною літальний апарат.

На цих знімках – оприлюднених мексиканським урядом артефакт цивілізації майя, вік якого перевищує 1300 років. На думку фахівців, цей древній артефакт переконливо доводить, що ми не самотні у Всесвіті і що в давнину Землю відвідували представники інших світів з високорозвиненою цивілізацією (принаймні, у них були космічні кораблі).

Мало того, дослідники вважають, що артефакт, оприлюднений мексиканським урядом, може допомогти розкрити таємницю походження людського роду на Землі.

Цей артефакт мексиканський уряд тримав у таємниці 80 років. І тільки в 2012 році група документалістів під керівництвом продюсера Рауля Хуліа-Леві, працюючи у співпраці з високопоставленими мексиканськими чиновниками, зняла фільм про цю давню знахідку.

Крім того, Хуліа-Леві стверджує, що зйомки фільму проводилися за підтримки президента Альваро Колом Кабальероса.

“У Мехіко зберігаються стародавні рукописи, артефакти та інші документи, які переконливо доводять, що контакти між представниками народу майя і прибульцями з інших світів дійсно мали місце. Вся ця інформація буде підтверджена археологами “, – сказав Кабальєрос.

У документальному фільмі, який зняв Хуліа-Леві, мається інтерв’ю ще з одним високопоставленим чиновником – міністром Мексики з туризму Луїсом Аугусто Гарсія Росадо. Росадо підтвердив існування доказів контакту представників майя з інопланетянами і привів фрагменти перекладів із древніх рукописів, які уряд тримав в суворій таємниці в підземних сховищах. Він так само говорить про існування якихось “посадкових майданчиків в джунглях, яким приблизно 3000 років”.

Нажаль знайти сам фільм у мережі нам не вдалося.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *