Лікування енергією дерев

Лікування енергією дерев

Існує таке поняття – дендротерапія, тобто лікування за допомогою енергії дерев різних порід, яке стає популярнішим з кожним днем. І це не дивно адже цілющий ефект від такого лікування підтверджений не тільки віковим народним досвідом, а й конкретними випадками, описаними в роботах з клінічної наукової медицини.

Ще в давнину індійські йоги стверджували, що дерева вбирають у себе життєву енергію, що приходить до нас із Космосу, вони здатні, при виконанні певних умов, підживлювати нею людину. Сьогодні вважається, що різні породи дерев володіють різними властивостями, з точки зору властивої їм енергії, але і за старих часів на Русі народні цілителі знали про це: так, осиковою корою лікували зубний біль, дуб використовували для відновлення сил, погану енергію можна віддати ялині, а хорошу – взяти від сосни і т. д.

• починати роботу з деревом у всіх випадках необхідно з того, щоб налагодити з ним своєрідний контакт: вітайте його, підходячи, і прощайтеся з ним, йдучи, дякуйте йому кожного разу, і тоді майже гарантовано, що біоенергетичний обмін буде не тільки благотворним, але і дуже потужним;

• накопичення енергії найкраще відбувається у абсолютно спокійну людину, нервова система якої повністю врівноважена;

• сильні емоції страху, заздрості послаблюють енергетику, роздратована людина втрачає багато енергії; для спілкування з деревами необхідно мати внутрішню доброту;

• при підживленні енергією від дерева однією з найважливіших умов є образне уявлення процесу накопичення енергії, без якого практично неможливо накопичення і асиміляція енергії людським організмом;

• чим образніше, яскравіше таке уявлення, тим більшим стане терапевтичний ефект, тому потрібно прагнути відчувати, як сила дерева вливається в кожну клітинку тіла.

Крім того, важливо зробити правильний вибір. Про це ще буде сказано далі, але, в першу чергу, потрібно знати наступне:

– З точки зору біоенергетики, у різних порід є свої періоди спокою і неспання;

– Найкраще підживлюватися енергією від окремо стоячого дерева. Якщо воно енергетично потужне, то навколо нього, як правило, на відстані близько шести метрів не ростуть інші дерева;

– Купчасто зростаючі дерева різних порід не володіють могутнім енергетичним впливом;

– Кожне дерево має певні ділянки з найбільш інтенсивним виходом енергії;

– Дуже важливе значення має сезонність: в різний час року енергетичний рівень сильно відрізняється;

– Практично завжди він значно вище навесні і влітку (у вічнозелених порід енергетичний потенціал підвищується в середньому на 20%, а в листяних – і того більше: від 50 до 70%).

Енергетичні властивості дерев.

У наші дні дослідженнями цілющих властивостей дерев займаються багато фахівців та науковців. Сьогодні ми вже точно знаємо: дерева мають потужне біополе, вплив якого на людину проявляється не тільки в безсумнівному оздоровчому ефекті, а й у тому, що з його допомогою цілком реально лікувати дуже багато захворювань, у тому числі, й серйозні, не гірше таблеток і операцій, – і, головне, без побічних ефектів, без жодної додаткової шкоди для організму хворої людини. Однак при цьому необхідно точно знати, яке дерево від якої хвороби здатне вилікувати.

Тим часом проведені наукові досліди підтвердили, що взаємодія людини з деревом можлива трьох видів:

• підживлення людського організму цілющою енергією;

• навпаки, відбір деревом енергії у людини;

• нарешті, нейтральне.

До числа підживлючих дерев однозначно відносяться: дуб, береза, сосна, акація, горобина, клен, яблуня, каштан, ясен, липа.

Забирають енергію: осика, ялина, тополя, черемха, верба, вільха.

Однак для кожної людини існує свої, найбільш кращі дерева – які підживлюють, так і забирають.

При цьому дуб є підпитуючим приблизно для 60% людей, береза – для 25-30%, сосна – для 10-15%.

Виявляється, що чутливі в енергетичному плані люди можуть самостійно перевіряти й оцінювати енергетичний потенціал дерев. Для цього достатньо з відстані у півтора метра від дерева виставити вперед долоню і повільно наближатися до стовбура. Приблизно з відстані одного метра долоня почне відчувати якусь підвищену щільність, потім – тепло, а, в особливо чутливих, може навіть відчуватися легке поколювання. Описане відбувається в тому випадку, якщо біоенергетична сила дерева досить висока. Підносячи руку до дерева-споживача, чутливі люди відчувають не тепло, а легку прохолоду укупі з деяким почуттям тяжіння до дерева.

У кожної людини є дерево, найбільш близьке йому за енергетичними характеристиками. Саме воно є хранителем вашого здоров’я. Якщо вам погано, прийдіть до цього дерева, притисніться до нього, розслабтеся, вслухайтеся в шелест листя, відмовтеся від усіх думок – і воно поділиться з вами своєю силою. Ви можете носити амулет з цього дерева. Усім іншим видам деревини віддайте перевагу меблям та іншім предметам, виготовлених з нього.

Вважається, що при грамотному підході до дендротерапіі дерева – споживачі біоенергії (осика, верба, тополя) допоможуть очиститися від негативної інформації, поліпшити пропускну здатність енергетичних каналів людини або стан його біополя. Дерева-донори подарують заряд оздоровляючої енергії і наповнять вас природною життєвою силою.

Підживлення позитивною енергією.

Підживлення енергією необхідна у всіх тих випадках, коли відчувається нестача її в організмі. Крім загального нездужання і, нерідко, супутнього безсоння, ознаками такої нестачі можуть служити загострення хронічних захворювань і значно виражена загальна депресія. З гострих проявів найбільш часті: застуда, ангіна, шлунково-кишкові розлади, артрит.

Опис процесу підзарядки.

1.Виберіть найбільш кремезне дерево із здоровими блискучим листям. Обійдіть дерево, викличте в собі почуття симпатії й доброзичливості до дерева, уважно прислухайтеся до своїх відчуттів, вловіть доброзичливе ставлення дерева до себе. Якщо ж таких відчуттів не виникає, то, це дерево вам не підходить.

2. Знайшовши дерево, яке вам гармонійне, підійдіть до нього на відстань, при якому найбільш сильно відчувається вплив з боку дерева.

3. Подумки зверніться до дерева з проханням поповнити вашу енергетику, або дати енергію для боротьби з якою-небудь недугою.

4. Стоячи поруч з деревом, відчуйте коріння дерева, рух енергії Землі від коренів по стовбуру вгору до крони дерева. Потім відчуєте, як енергія Космосу надходить через листя й рухається по стволу вниз, досягаючи коренів. Ототожніть себе із деревом, подумки злийтесь із ним, відчуйте рух енергії знизу вгору й навпаки.

5. Намагайтеся розслабитися і ні про що не думати. Потім почніть ритмічно дихати: вдих – затримка дихання – видих. Вдих і видих повинні бути однакові за часом – 4, 6, 8 с, а затримка – близько 4 с. Роблячи вдих, потрібно уявляти собі, як енергія дерева піднімається по вашим ногам і тілу до сонячного сплетіння. Ще краще – бачити її при цьому в кольорі: сріблястому, блакитному, фіолетовому. При затримці дихання – уявляйте собі, як енергія накопичується в області сонячного сплетіння. Під час першої половини видиху енергія піднімається від сонячного сплетіння вгору, а під час другої половини – переходить в нижню частину тіла.

6. Вбирайте енергію, уявляючи, як вона проходить через вас, і пропускайте її через кожну клітинку тіла до відчуття особливої внутрішньої чистоти і повного спокою, розслаблення, відчуття абсолютної гармонії з усім сущим.

7. Обов’язково подякуйте дереву, прощаючись з ним.

Скидання енергії.

Його необхідно проводити в тих випадках, коли є надлишок негативної енергії в організмі. Виявляється він практично завжди у вигляді:

– Головного болю, неврозів, дискомфорту в області серця (можливі порушення серцевого ритму), загострення остеохондрозу.

Цей недолік спостерігається також у всіх без винятку людей при запаленнях, опіках, травмах, а також після перенесених хірургічних втручань.

Найкращим чином для переважної більшості людей (за деякими даними – від 94 до 96%) підходять осика і тополя. Досить багато хто вибирає для цієї мети ялину. Тим не менш, осика є кращою.

Методика приблизно та ж, однак, в даному випадку, необхідно дотримуватися і певних правил.

– Перш за все така процедура повинна проводитися не пізніше, ніж за дві або краще 3 год до сну; в іншому випадку, можливе таке неприємне побічне явище, як безсоння;

– Ще важливіше, щоб тривалість кожної окремої процедури ні в якому разі не перевищувала двох, максимум 3 хв. Більш тривалий контакт може бути чреватий вже вираженим нездужанням і навіть скачками артеріального тиску.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *