Курорт Лебедівка

Курорт Лебедівка

Курорт із такою чарівною назвою знаходиться у тихенькому , чистому місці Одеської області , на самісенькому березі Чорного моря . Лебедівка – місцина, досить не спаплюжена людиною . Чистенькі пляжі, сосновий ліс, відсутність поблизу великих промислових міст – забезпечить здоровий та спокійний чорноморський відпочинок.

Лебедівка – це, мабуть, єдине місце від Ізмаїла до Одеси де з високих крутих берегів Ви зможете спостерігати зграї дельфінів. Тут якраз починається Тузлівська коса – місце де гніздується велике число різноманітних птахів. При бажанні, можна зробити гарні фотознімки , якщо пощастить, то й сфотографуватися на фоні моря з дельфінами .
Тут у Лебедівці завжди можна знайти безлюдний куточок « власного » узбережжя для тихого й спокійного відпочинку.

Велику славу курорту Лебедівка приніс солоний лиман Бурнас. Ще на початку 20 століття тут полюбляв відпочивати король Румунії та інші відомі люди.
Насичене суспензією солі та йоду морське повітря Чорного моря допомагає вилікуватися від захворювань дихальних шляхів і хронічних простудних захворювань . А поєднання таких лікувальних факторів , як морська сіль і блакитна глина , можна знайти тільки на Мертвому морі в Ізраїлі . Але Мертве море і Ізраїль далеко , а Лебедівка – ось вона поруч , приїжджай , відпочивай , лікуйся , використовуй цілющу силу морських водоростей , грязей й морської води . Таке лікування називається таласотерапією . Таласотерапія відмінно впливає на шкіру й застосовується у косметології , боротьбі із зайвою вагою та целюлітом .

Природні ванни на курорті Лебедівка в лимані з солоною морською водою , під променями теплого південного сонця допомагає розслабитися після важких трудових буднів , поліпшити настрій , поправити своє здоров’я і красу .

Чисте море , морське повітря , теплий лиман з прозорою солоною водою , відсутність цивілізації – всі ці фактори зроблять Ваш відпочинок на морі в Лебедівці особливо приємним та незабутнім . Ну і додатково – вечірні заходи сонця на лимані , шашлики і бессарабські домашні вина , ранкові світанки . Де ще є таке поєднання ?

У Лебедівці можна зняти недорого кімнату або номер в численних базах відпочинку , пансіонатах , приватному секторі . Номери від економ класу до люкс . У Лебедівці завжди раді прийняти на відпочинок , як дорослих , так і сім’ї з дітьми .

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *