“Користь” мікрохвильових печей

“Користь” мікрохвильових печей
Нацистські вчені для використання військовими винайшли мікрохвильову плитку – «radiomissor». В цьому випадку час, витрачений на приготування їжі різко зменшувався, й це давало можливість, більше приділяти уваги на безпосереднє виконання завдання.
Після війни союзники знайшли медичні дослідження, проведені німцями із мікрохвильовими печами. Всі документи, та кілька робочих моделей були вивезені до США для «подальших наукових досліджень». Радянський Союз також отримав ряд таких моделей й провів ретельне вивчення їхнього біологічного впливу. У результаті, використання мікрохвильових печей у СРСР було заборонено. Висновки було опубліковано як міжнародне попередження про шкідливі для здоров’я речовини, біологічні та екологічні, що отримуються при впливі мікрохвиль.
10 причин негайно викинути мікрохвильовку
1. Постійне вживання їжі, обробленої в мікрохвильовій печі, викликає довготривале / постійне – пошкодження головного мозку, «закорочує» електричні імпульси в мозку (деполяризація або розмагнічування мозкової тканини) …
2. Людський організм не в змозі засвоїти невідомі побічні продукти, що з’явилися в результаті обробки в мікрохвильовій печі.
3. Постійне вживання їжі, обробленої в мікрохвильовій печі, викликає припинення або зміну вироблення чоловічих і жіночих статевих гормонів.
4. Ефект споживання продуктів, оброблених в мікрохвильовці – побічні продукти на довгий термін / назавжди залишаються в людському організмі.
5. У їжі, обробленої в мікрохвильовій печі, вміст мікроелементів, вітамінів та поживних речовин скорочується або вони змінюються таким чином, що організм отримує від них мінімальну користь або не отримує користі зовсім. Людський організм отримує речовини, які не можуть бути засвоєні.
6. При приготуванні в мікрохвильових печах, мікроелементи, що містяться в овочах, перетворюються на канцерогенні вільні радикали.
7. Продукти, оброблені в мікрохвильовій печі, викликають ріст злоякісних пухлин кишечника. Цим можна пояснити швидке збільшення кількості випадків раку товстої кишки в Америці.
8. Тривале вживання продуктів, оброблених в мікрохвильовій печі, збільшує кількість ракових клітин в крові людини.
9. Постійне вживання продуктів, оброблених в мікрохвильовій печі, викликає дефіцит імунної системи через зміни в лімфовузлах і в складі сироватки крові.
10. Продукти, оброблені в мікрохвильовій печі, викликають втрату пам’яті і концентрації, емоційну нестійкість і зниження інтелекту.
Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *