Коблево

Коблево – невелике поселення в Миколаївській області з виходом до моря, куди із задоволенням з’їжджаються відпочивальники з усієї України й зарубіжжя. Пейзажі курорту прикрашають сосновий бір, великі виноградники, чисті пляжі і блакитне море. І всю цю розкіш природи можна побачити, відвідавши скромний курорт з культурними центрами і популярним винним заводом.

Літо в Коблево по-справжньому спекотне: стабільно тримається температура + 25- + 30, іноді бувають перевищення показників до +38. Літні ночі тут злегка нагороджують прохолодою – не нижче +20. Море в червнево-серпневий період прогрівається до + 23-27 градусів. Але пляжний сезон вже починають з травневого тепла, завершуючи його ближче до жовтня.

Відпочинок в Коблево досить різноманітний. Тут часто проходять концерти і постійно вирує нічне життя. Взагалі на курорті представлено безліч розважальних закладів для різних віків і захоплень:

аквапарк;

Кіно-концертний комплекс;

дельфінарій;

Модні нічні клуби;

Родео-парк;

Атракціони.

Курорт привабливий і для тих, кому не сидиться на місці: тут можна політати на дельтаплані або парашуті, проїхатися на водному скутері або катамарані, здійснити прогулянку верхи на коні, взяти на прокат сигвей або велосипед і оглянути місто. А на пляжі можна організувати цілий турнір з волейболу, якщо знайдеться гідна компанія.

Винний завод прославив курорт на всю Україну. Тому, ясна річ, що багато відпочиваючих хочуть відвідати його, та продегустувати знамениту продукцію. Це можливо в ході екскурсій по заводу, де знайомлять з процесом створення вина – від збору до розливу. Для туристів пропонують випробувати кращі сорти вин – Сапераві, Шардоне, Каберне, Мерло, Совіньон та інші. Але не тільки винна промисловість приваблює в тутешні місця.

Миколаївська область – це регіон, де вершилася історія: будувалися грецькі колонії і проживали кочові племена. Тому в Коблево актуальні екскурсійні маршрути по прилеглій території курорту, які дозволяють побачити історично значимі місця – руїни Ольвії та сарматські кургани. А для бажаючих вивчити водні простори, можна здійснити морські прогулянки на орендованій яхті.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *