10 Травня, 2020

Китаєць прожив 256 років?

Ця історія досліджувалась вченими і журналістами! У статті New York Times від 1930 року говориться про те, що професор університету Ченгду Ву Чунг-цзе виявив урядові записи Китайської Імперії від 1827 року, в яких Лі Цін’юня вітають із 150-им днем ??народження, а також документи 1877 року, у яких його вітають вже із 200-річчям.

В 1928 році журналіст New York Times писав, що більшість людей похилого віку, які жили по сусідству з Лі Цін’юнь, згадували, як ще їх діди розповідали їм, що знали його з дитинства, але і тоді він був уже дорослим чоловіком.

Лі Цін’юнь був торговцем лікувальними травами. З 10 років він збирав їх в горах і дізнався про те, що вони можуть сприяти довголіттю. Майже 40 років він дотримувався трав’яної дієти, харчуючись лише травами, такими, як каклінчжі, ягодами годжі, диким женьшенем. У 1749 році, у віці 71 року, він приєднався до армії Китаю в якості викладача бойових мистецтв й був загальним улюбленцем, 23 рази був одружений і більше 200 разів став батьком.

Протягом перших ста років він продовжував збирати й продавати лікарські трави. Потім він продовжував продавати трави, зібрані іншими.

На смертному одрі Лі сказав свою знамениту фразу: «Я зробив усе, що мав зробити у цьому світі. Я рушаю додому ».

Одного разу Лі запитали, у чому ж насправді його секрет довголіття, й ось, що він відповів: «Утримуйте серце у тиші, сидіть як черепаха, йдіть бадьоро як голуб й спіть так, як спить сторожовий собака».

Лі стверджував, що внутрішні мир та спокій, у поєднанні із дихальними вправами, і є його секрет довголіття. Очевидно, його дієта також зіграла важливу роль.

Людям, чия середня тривалість життя становить 65 років, важко повірити навіть у життя після 100. А уявити, що хтось живе більше 200 років взагалі дуже складно.

Ми повинні враховувати, що є люди, які не живуть у виснажливому робочому графіку, не мають справи з заборгованостями за кредитами, не дихають забрудненим міським повітрям і регулярно займаються фізичними вправами. Вони не їдять цукор, борошно або будь-який інший продукт, оброблений пестицидами. Вони не харчуються на швидку руку, як звикли ми. Вони не їдять жирне м’ясо, солодкі десерти та продукти з ГМО. Не курять і не п’ють алкоголь. Їх раціон не просто позбавлений шкідливих продуктів, якими ми так часто себе балуємо. Він включає в себе корисні продукти і лікувальні рослини, які, як стероїди, впливають на наші органи і імунну систему.

Вони також проводять свій вільний час на природі, медитуючи і практикуючи дихальні техніки, які покращують психічне, фізичне та емоційне здоров’я. У них здоровий сон. Вони багато часу проводять під сонцем, а ми знаємо, що коли у нас виходить відпочити на сонці, ми відчуваємо, ніби відразу молодшаємо, і називаємо це «відпусткою». Уявіть собі, як це: все життя засмагати в горах, на тлі абсолютного психічного, духовного і фізичного благополуччя.

Якби всі ми дотримувалися цих здорових правил поведінки, життя до 100 не здавалося б нам таким вже міфічним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *