Які вітаміни потрібні чоловічому організму?

Які вітаміни потрібні чоловічому організму?

Чоловічий організм, звичайно міцніший за жіночий, але все ж і йому потрібні певні поживні речовини. А які вітаміни необхідні для міцного чоловічого здоров’я?

Вітамінів багато. Одні з них допомагають зміцнити здоров’я, інші впливають на роботу репродуктивної системи, треті допомагають нормалізувати потенцію. І щоб весь організм в цілому функціонував правильно і без перебоїв, важливо забезпечити надходження всього необхідного.

Які вітаміни потрібно вживати представникам сильної статі, щоб зміцнити своє здоров’я і поліпшити зовнішній вигляд?

## Вітамін С. Аскорбінова кислота дуже важлива і потрібна як чоловікам, так і жінкам. По-перше, вона необхідна для імунітету. По-друге, вітамін С сприяє зміцненню стінок судин і доданню їм еластичності, що дозволяє запобігти розвитку атеросклерозу. А якщо врахувати, що мало хто з чоловіків стежать за здоров’ям, зокрема за роботою серцево-судинної системи, то такий вітамін вкрай необхідний. Отримати аскорбінову кислоту можна з цитрусових, зелені, зелених овочів і деяких ягід.

## Вітамін N не так відомий, але все ж і він практично всім чоловікам необхідний. Справа в тому, що такий вітамін сприяє відновленню печінки, очищає її від токсинів, а також послаблює згубний вплив на даний орган алкоголю. А адже багато представників сильної половини людства періодично вживають спиртне, смажене, а також напівфабрикати і фастфуд. Все перераховане для печінки дуже і дуже шкідливо. Міститься вітамін N в грибах, бурому рисі, в печінці та серці, а також у зернових і в листовому салаті.

## Небагато чоловіків стежать за своїм зовнішнім виглядом, і все ж деякі зміни вони помічають. Наприклад, більшу половину представників сильної статі лякає облисіння. Щоб не допустити цього, потрібно вживати вітамін Н, який сприяє поліпшенню стану нігтів, волосся та шкіри. Цей вітамін бере участь у транспортуванні сірки, а сірка бере участь в оновленні волосяних клітин і зміцненні цибулин. Щоб заповнити запаси вітаміну Н, потрібно вживати такі продукти як: відварні яйця, шпинат, білі гриби, баранина, яловичина, кисломолочні продукти, а також капуста.

## Вітамін Д, по-перше, сприяє правильному засвоєнню кальцію і зміцненню кісток, по-друге, бере активну участь в роботі імунної системи і сприяє утворенню імунних клітин. Міститься цей вітамін в молочних і кисломолочних продуктах, яйцях, ікрі риб, в риб’ячому жирі.

## Вітамін Е запобігає передчасному старінню, зміцнює тканини і клітини, покращує склад крові і кровообіг, а також знижує рівень шкідливого холестерину в крові. Такий вітамін міститься в горіхах, деяких зернових продуктах, а також у більшості натуральних рослинних олій.

## Вітаміни групи В теж дуже важливі і потрібні чоловічому організму. По-перше, вони беруть активну участь в деяких обмінних процесах, по-друге, захищають від негативного впливу печінку, по-третє, нормалізують роботу нервової системи. Але найважливіше для чоловіків – це здібності таких вітамінів розподіляти по всіх тканинах білки, які необхідні всім клітинам і дозволяють нарощувати м’язову масу. Містяться вітаміни групи В в гречаній крупі, картоплі, грибах, капусті, помідорах, м’ясі, рибі, а також в черешні.

## Вітамін А захищає чоловічий організм від атак вірусів і бактерій, а також дозволяє довше зберігати молодість за рахунок поліпшення стану тканин і клітин і перешкоджає розвитку онкологічних захворювань. Крім того, при недоліку може значно знизитися гострота зору. Отримати такий вітамін можна з дині, абрикосів, молока, моркви, м’яса і риби, а також зі сметани.

Які вітаміни особливо корисні для чоловіків при плануванні зачаття?

## Вітамін Е. Він покращує кровопостачання всіх важливих органів репродуктивної системи, за рахунок чого вона починає функціонувати набагато краще. Крім того, такий вітамін сприяє своєчасному оновленню епітеліального шару насіннєвих канальців, по яких просувається насіннєва рідина, і стимулює роботу статевих залоз. Крім того, при регулярному вживанні токоферолу значно підвищується життєздатність сперматозоїдів і, значить, поліпшується якість сперми.

## Вітамін В9. Фолієва кислота дозволяє підвищити шанси на успішне зачаття, бо покращує якість сперми. Крім того, цей вітамін бере найактивнішу участь у формуванні генетичного матеріалу. А ще можна значно знизити ризик розвитку генетичних аномалій.

Вітаміни для потенції теж вкрай важливі, оскільки без них сексуальне життя помітно погіршиться:

## Вітамін Д нормалізує ерекцію і допомагає справитися з такою проблемою, як раннє сім’явиверження. Загалом, для потенції такий вітамін дуже корисний.

## Вітамін А стимулює вироблення найважливішого чоловічого гормону – тестостерону. Саме цей гормон відповідає за статевий потяг і ерекцію.

## Вітамін Е також важливий. При його недостачі в організмі чоловіка починає вироблятися менша кількість статевих гормонів, що негативно позначається на функціонуванні статевої системи.

А що не можна вживати чоловікам? Ось деякі продукти, які знаходяться під забороною:

## Солодощі. Якщо рівень цукру в крові буде зашкалювати, то тестостерон почне вироблятися в мінімальних кількостях.

## М’ясні напівфабрикати промислового виробництва. Їх нерідко «напихають» гормонами, які можуть негативно впливати на потенцію і якість сперми.

## Пиво. У ньому містяться природні жіночі статеві гормони.

## Фастфуд і маргарин містять трансжири, які здатні викликати генні мутації і порушення гормонального фону.

## Жирна їжа негативно позначається на стані здоров’я.

## Надлишок солі може знижувати вироблення тестостерону.

## У сої теж містяться фітоестрогени.

## Кофеїн в надлишку може знищувати вироблений тестостерон.

## Алкоголь впливає як на потенцію, так і на якість сперми.

Всі важливі вітаміни обов’язково мають бути присутні в раціоні чоловіка.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Adblock
detector