Як відсутність сексу впливає на чоловіків

Як відсутність сексу впливає на чоловіків

Фахівці з Франції зробили несподіваний висновок після проведення серії досліджень про вплив на чоловічий організм утримання від сексу на тривалий період. Як стало відомо, за словами вчених, без сексу чоловік може померти.

В результаті досліджень вчені з’ясували, що секс є важливою умовою для підтримки здоров’я в чоловічому організмі. Після тривалої відсутності сексу у чоловіків починається різке зниження м’язової маси тіла, з’являються проблеми з серцем і погіршується психологічний стан.

В окремих випадках відсутність інтимної близькості може викликати серйозні депресії. Особливо небезпечною в цьому випадку є проблема з психосоматичною системою. Через хронічні депресії збільшується навантаження на серцево-судинну систему, внаслідок чого чоловік починає швидше старіти. За статистикою більшість чоловіків помирає через проблеми з серцем і в більш ранньому віці, ніж жінки.

Затяжні депресії в своїх пікових проявах також здатні довести людину до самогубства, причому далеко не завжди людина в такому стані може об’єктивно оцінити свій стан і причину його виникнення.

Варто відзначити, що жіночий організм не настільки залежний від інтимної близькості, як чоловічий. Жінки легше переносять тривале утримання, проте відсутність сексу викликає суттєві перебудови і в жіночому організмі. За даними, представники обох статей тільки виграють від регулярних занять любов’ю. Доведено, що секс за своїм впливом на організм замінює тренування в спортзалі, а сексуально активні пари більш успішні і щасливі в житті.

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *