Лікер Бейліз в домашніх умовах

Лікер Бейліз в домашніх умовах

Пропонуємо Вам цікавий рецепті приготування дивно смачного алкогольного напою під назвою «Бейліз».

Приготувати лікер Бейліз Ви зможете в домашніх умовах і повірте, цей напій нічим не буде відрізнятися від оригінальних турецьких або ірландських лікерів.

Інгредієнти: *горілка – півлітра ; *згущене молоко – одна баночка; *яєчні жовтки – чотири штуки; *розчинна кава – одна столова ложка; *ванільний цукор – кілька столових ложок; *вершки – чотириста грамів (бажано використовувати продукт, що має 20% жирності)

Лікер Бейліз приготування:

Візьміть курячі яйця і відокремте білки від жовтків. Далі в ємність з жовтками Вам потрібно відправити заздалегідь відварене згущене молоко. Вариться даний інгредієнт всього півгодини, щоб молоко придбало кремовий відтінок. Але якщо Ви бажаєте щоб лікер мав більш світлий тон, тоді не відварюйте згущене молоко взагалі.

Тепер в цю ж ємність покладіть потрібну кількість ванільного цукру і всі інгредієнти ретельно збийте, для цього використовуйте міксер. Коли зіб’єте, додайте в потрібній кількості розчинної кави, а потім знову збийте масу. Під час збивання акуратно в масу вводьте вершки і при цьому постійно збивайте. Якщо Ви побачите, що кава не розчиняється, нічого страшного, коли Ви додасте горілку, маса стане однорідною.

Візьміть півлітра горілки і вливайте її в ємність до решти збитих інгредієнтів, це останній штрих у приготуванні лікеру і причому досить важливий. Знову гарненько збийте всі інгредієнти і у Вас повинна вийти однорідна консистенція.

В кінечному результаті виходить приблизно, півтора літра, а найголовніше, що лікер виходить дуже смачний і вигідний, тому що за ті гроші, які Ви витратите на його приготування, Ви не купите такий алкогольний напій.

Після того як закінчите з приготуванням, поставте ємність з готовою масою в тепле місце і нехай лікер настоїться близько години. Потім поставте лікер в холодильник і можете зберігати його там, протягом довгого часу. Даний алкогольний напій не втратить свій чарівний і неповторний смак!

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *