Гормональне щастя

Гормональне щастя

Любов – це всього лише викид серотоніну і окситоцину. А «розбите серце» – не що інше, як надлишок дофаміну в організмі. Відповідно, всі охи, зітхання, сльози і суїцидальні настрої, народжені нещасливим коханням, можна елементарно вилікувати за допомогою простої хімії.

Любові нам хочеться тоді, коли нам не вистачає серотоніну, бо цей життєво необхідний хімічний елемент виробляється в організмі в присутності коханої людини.

А ще, щоб ви знали, серотонін точно так же успішно виробляється при: поїданні шоколаду, лежанні на сонечку біля моря, легкому фізичному навантаженні.

Отже, відчули тугу, ломлення в грудях, на очі навернулися сльози, в голову полізли спогади про минуле щасття в обіймах? Не обманюймося, це ніяка не любов. Це всього-на-всього серотонін.

Шматочок гіркого шоколаду, чашка кави, відпустка на роботі, квитки на літак – і ось ви вже на березі моря. Легка пробіжка по кромці води на зорі і довге вилежування біля морських хвиль повинні зробити свою справу …

Ви все ще страждаєте?

Тоді справа в надлишку дофаміну – «мисливського» хімічного елемента, що виробляється в момент володіння здобичю, досягнення бажаного. Коли людина отримує те, чого хоче, і щаслива у своєму первісному володінні, у нього з шаленою силою виробляється і витрачається дофамін, а якщо радості володіння його позбавити – дофамін продовжить вироблятися, але не буде витрачатися.

Звідси висновок: треба негайно чимось гідним заволодіти!

Давно мріяли про нову річ?

Відклали до кращих часів покупку своєї мрії?

Сто років не їздили за грибами?

Зараз саме час! Вперед, за здобиччю – якою завгодно, лише б бажаною, бо дофамін, вимагає виходу.

Ви все ще в тузі?

Тоді терміново займіться кар’єрою. Негайно відчуйте свою відповідальність за кожен процес, що відбувається у вашому офісі, відчуйте батьківську і материнську турботу про молоде, підростаюче покоління ваших колег, негайно займіться корпоративними цінностями і місією вашої компанії.

Особлива ваша турбота хоч про що-небудь (про роботу піклуватися вельми і вельми корисно!) – Це викид окситоцину, хімічної сполуки, що виробляється в обіймах коханих – і під час активної побудови власної кар’єри.

І навіть якщо в цих порадах хімією і не пахне – все одно їдьте до моря з шоколадкою в одній руці і професійним журналом – в інший. Тому що лити сльози над нещасною любов’ю – це безглуздо і шкідливо

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *