Гормональне щастя

Гормональне щастя
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Любов — це всього лише викид серотоніну і окситоцину. А «розбите серце» — не що інше, як надлишок дофаміну в організмі. Відповідно, всі охи, зітхання, сльози і суїцидальні настрої, народжені нещасливим коханням, можна елементарно вилікувати за допомогою простої хімії.

Любові нам хочеться тоді, коли нам не вистачає серотоніну, бо цей життєво необхідний хімічний елемент виробляється в організмі в присутності коханої людини.

А ще, щоб ви знали, серотонін точно так же успішно виробляється при: поїданні шоколаду, лежанні на сонечку біля моря, легкому фізичному навантаженні.

Отже, відчули тугу, ломлення в грудях, на очі навернулися сльози, в голову полізли спогади про минуле щасття в обіймах? Не обманюймося, це ніяка не любов. Це всього-на-всього серотонін.

Шматочок гіркого шоколаду, чашка кави, відпустка на роботі, квитки на літак — і ось ви вже на березі моря. Легка пробіжка по кромці води на зорі і довге вилежування біля морських хвиль повинні зробити свою справу …

Ви все ще страждаєте?

Тоді справа в надлишку дофаміну — «мисливського» хімічного елемента, що виробляється в момент володіння здобичю, досягнення бажаного. Коли людина отримує те, чого хоче, і щаслива у своєму первісному володінні, у нього з шаленою силою виробляється і витрачається дофамін, а якщо радості володіння його позбавити — дофамін продовжить вироблятися, але не буде витрачатися.

Звідси висновок: треба негайно чимось гідним заволодіти!

Давно мріяли про нову річ?

Відклали до кращих часів покупку своєї мрії?

Сто років не їздили за грибами?

Зараз саме час! Вперед, за здобиччю — якою завгодно, лише б бажаною, бо дофамін, вимагає виходу.

Ви все ще в тузі?

Тоді терміново займіться кар’єрою. Негайно відчуйте свою відповідальність за кожен процес, що відбувається у вашому офісі, відчуйте батьківську і материнську турботу про молоде, підростаюче покоління ваших колег, негайно займіться корпоративними цінностями і місією вашої компанії.

Особлива ваша турбота хоч про що-небудь (про роботу піклуватися вельми і вельми корисно!) — Це викид окситоцину, хімічної сполуки, що виробляється в обіймах коханих — і під час активної побудови власної кар’єри.

І навіть якщо в цих порадах хімією і не пахне — все одно їдьте до моря з шоколадкою в одній руці і професійним журналом — в інший. Тому що лити сльози над нещасною любов’ю — це безглуздо і шкідливо

admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *