9 Травня, 2020

Чому індіанці ніколи не стриглися

На початку дев’яностих американка Саллі була одружена з ліцензованим психологом, який працював в госпіталі VA Medical. Його клієнти були ветеранами, які приїхали з зон бойових дій. Ці люди вперше в житті зіткнулися з посттравматичним стресовим розладом. Більшість з них служили у В’єтнамі.

Саллі розповідає: “Я добре пам’ятаю той вечір, коли чоловік повернувся додому з роботи з великою і товстою текою в руках. В ній були сотні сторінок з результатами досліджень, проведених на замовлення уряду. Він був в шоці від того, що читав. В кінцевому підсумку це повністю змінило наше життя.

Мій чоловік, який все своє життя був консерватором, відростив волосся і бороду. І більше ніколи не ходив в перукарню! Більш того, співробітники центру VA Medical, де він працював, зробили те саме. А це дуже і дуже консервативні люди. Коли я сама прочитала ці документи, то зрозуміла, чому “.

Під час війни у ??В’єтнамі співробітники американських “спеціальних сил” з числа військових прочісували разом з вченими американські індіанські резервації. Вони шукали талановитих розвідників, міцних молодих чоловіків, які вміють рухатися крадькома по пересіченій місцевості.

Особливий акцент робився на чоловіків, які вважалися в племені володарями надприродних здібностей розвідника. Йшов ретельний відбір, документи всіх майбутніх солдатів переписували і зберігали. Експерти вибирали найкращих.

Потім з них робили новобранців спецназу. Зрозуміло, всім голили голови. А далі сталося щось по-справжньому дивовижне. Хоч би якими були таланти і навички індіанців в минулому, все це зникало, коли вони потрапили на фронт. Вони не виправдали очікувань.

Уряд вирішив, що потрібно знайти причину. І витратило на відповідні дослідження десятки мільйонів доларів. Дані послідовно доводили, що причина – у військовій стрижці. Індіанці втрачали свої супер-таланти з волоссям! Всі вони самі, до речі, скаржилися, що втратили доступ до свого “шостого відчуття”, і що їх “інтуїції” більше немає.

Вчені прийшли до висновку, що саме волосся зберігає ці “тонкі” відчуття і дає доступ до екстрасенсорної інформації.

Секретний дослідний центр при Пентагоні став знаходити інших індіанських “провідників” і випробовувати їх по повній програмі. Всі здавали набір спеціальних тестів. А потім усім робили стрижку все коротшою і коротшою – поетапно. Виявилося, що разом з волоссям індіанці втрачають свій “особливий зв’язок” зі світом.

Ті, хто на “відмінно” здавав тести з усім своїм волоссям, не могли отримати навіть “задовільно” після того, як їм голили голову. Потім свою гіпотезу дослідники стали перевіряти на “звичайних” американцях, нащадках європейців.

Ось приклад такого тесту:

Новобранець спить в лісі. Озброєний “ворог” наближається до нього. Чи зможе він вчасно прокинутися?

Результати тестів показали, що “волохаті” люди пробуджуються швидко – і вже з сильним почуттям небезпеки всередині. Вони знають, що ворог близько, задовго до того, як могли б його побачити чи почути. У власників коротких військових стрижок такої властивості немає: вони легко дають себе вбити. Більш того, якщо тому, хто впорався з тестом на чуйність сну, збрити волосся, то він перетвориться в звичайного “безтурботного” солдата.

За результатами своєї експертизи вчені порадили військовим звільнити солдатів-індіанців від необхідності військової стрижки. Ті прислухалися, але вважали за краще, щоб громадськість про ці експерименти нічого не знала.

Є припущення, що й козацькі оселедці мали якесь, невідоме сьогодні, енергетичне значення. А ще всі чули про знамениту жіночу інтуїцію, то може чоловіки її втрачають, бо мають коротку стрижку?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *