Чистка килима без хімії

Чистка килима без хімії

У вас забруднився килим, або на ньому видно старі плями, що робити? Везти в хімчистку, або спробувати видалити пляму самостійно? Останнє набагато дешевше і ви можете гарантовано використовувати екологічно чисті методи, на відміну від хімчистки, де застосовують хімію.

Розглянемо деякі нетоксичні і ефективні домашні засоби для чищення килимів. Ці засоби не викликають алергію і безпечні, оскільки використовуються мінімум хімічних речовин.

Реклама

1. Змішайте одну частину води з однією частиною оцту. Такий розчин добре дезодорує, дезінфікує і видаляє світлі плями. Просто розпороште на забруднені області трохи розчину, залиште на кілька хвилин, потім змийте його водою.

2. Можна зробити легкий шампунь шляхом змішування склянки теплої води із однією чайною ложкою натертого натурального мила. Розпороште розчин на пляму, потім змийте за допомогою щітки. Нарешті, для повного видалення розчину використовуйте воду.

Реклама

3. Старі плями можна спробувати видалити розчином питної соди, води і рослинного мила, використовуючи інструкції вище, на завершення промийте область очищення холодною водою.

4. Содова вода може бути використана і для видалення плям від вина. Це також чудовий варіант для водорозчинних плям. Розпорошите розчин, промокніть пляму і очистіть водою.

5. Дуже дієвий при чищенні килима нашатирний спирт. Просто розведіть нашатир водою (одна частина нашатирного спирту на чотири частини води) і використовуйте, як спрей. Нашатирний спирт не кращий варіант з природних засобів, але він може бути використаний в якості альтернативи. Працювати з ним треба в добре провітрюваному приміщенні.

Але всі ці варіанти підійдуть лише для легкої місцевої чистки килима.

Реклама

Використання миючих засобів, що не містять хімічні речовини, є надзвичайно важливим питанням, коли мова йде про здоров’я і благополуччя сім’ї, особливо, коли в будинку є діти. Не забувайте про це!

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Adblock
detector