Бомбочки для ванни з морською сіллю

Бомбочки для ванни з морською сіллю

Морську сіль здавна використовують для прийняття ванн. Багатий хімічний склад і доведений благотворний вплив на шкіру і організм людини в цілому, а також доступна ціна і повсюдна поширеність дозволяють вважати морську сіль одним з найбільш популярних засобів для ванни.

Можна просто засипати сіль у ванну, а можна зробити бомбочки (гейзери), до складу яких входитиме подрібнена морська сіль.

Вам знадобиться: * харчова сода – 4 столових ложки, *лимонна кислота – 2 столових ложки, *морська сіль – 2 столових ложки, *крохмаль або сухе молоко – 2 столових ложки, *олія солодкого мигдалю(або інша) – 2 столових ложки, *полісорбат-80 – 1 чайна ложка, *ефірна олія або косметична от душка

Лимонну кислоту і морську сіль перед виготовленням бомбочок необхідно подрібнити в кавомолці. Змішуємо соду і лимонну кислоту. Додаємо до них крохмаль або сухе молоко, все перемішуємо до отримання однорідної маси. Додаємо морську сіль. Можна купити вже забарвлену морську сіль для ванни, або ж пофарбувати її самостійно.

До олії солодкого мигдалю додаємо Полісорбат. Туди ж додаємо улюблену ефірну олію або косметичну отдушку. Виливаємо масляну суміш до сухої суміші для виготовлення «бомбочок», все перемішуємо – повинна вийти маса, яка після стиснення в руці не розсипається, а тримає форму. Такою сумішшю наповнюємо половинку формочки для бомбочки. Другу половинку можна наповнити сумішшю іншого кольору. Сильно стискаємо дві половинки на 15-20 секунд. Акуратно знімаємо спочатку верхню частину формочки, потім нижню. Бомбочки викладаємо на просушку на відкритому повітрі в приміщенні з невисокою вологістю, можна зверху накрити їх серветкою.

Прихильникам всього натурального можна зробити гейзери для ванни, використовуючи звичайну морську сіль, без барвників. Білі бомбочки виглядають теж досить красиво і своєрідно. Також можна зробити відмінні білі бомбочки з кукурудзяного крохмалю.

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *