Бомбочки для ванни з кукурудзяним крохмалем

Бомбочки для ванни з кукурудзяним крохмалем

Бомбочки (гейзери) для ванної готуються легко і швидко з недорогих і легкодоступних компонентів. Ароматні вируючі кульки у ванній напевно сподобаються всім – і дітям і їх батькам.

Вам знадобиться: *сода 4 столових ложки, *лимонна кислота 2 столових ложки, *кукурудзяний крохмаль 3 столових ложки, *олія солодкого мигдалю (або будь-яка інша) 2 столові ложки, *віддушка або ефірна олія, *харчові або косметичні барвники

Приготування: Відміряємо компоненти – соду, лимонну кислоту, кукурудзяний крохмаль. Лимонну кислоту необхідно попередньо перемолоти на кавомолці. При перемелюванні на кавомолці лимонної кислоти вилітає дрібний пил, що сильно подразнює дихальні шляхи. Тому лимонну кислоту необхідно перемелювати в захисній пов’язці або респіраторі і стежити, щоб поруч не було дітей і тварин.

Перемішуємо все до отримання однорідної маси. Додаємо вибрану олію (солодкого мигдалю, оливкову, персикових кісточок або будь-яку іншу).В олію капаємо отдушку або ефірну олію, все ретельно перемішуємо руками.. Повинна вийти маса, схожа за консистенцією на мокрий пісок – при стисканні її в руці вона не розсипається, а спресовується і тримає форму. Наповнюємо формочки, добре утрамбовувавши в них отриману суміш. Після того, як дві половинки формочки наповнені, насипаємо суміш «з гіркою», щоб забезпечити більш щільне зчеплення половинок й дуже сильно притискаємо дві половинки формочки одна до одної на 15-20 секунд. Після чого обережно знімаємо спочатку верхню, потім нижню половинку формочки. Готову бомбочку викладаємо на просушку на добу.

Щоб зробити кольорові бомбочки, використовуємо попередньо пофарбовану харчовими або косметичними барвниками соду. Можна зробити смугасту бомбочку, викладаючи суміш шарами. Головне – добре утрамбовувати суміш у формочки, тоді готова бомбочка не розвалиться.

Експериментуючи з барвниками і отдушками або ефірними маслами можна зробити величезну кількість різноманітних бомбочок і кожен день приймати ванну з новим ароматом.

Бомбочки з кукурудзяним крохмалем під час купання доглядають за шкірою, пом’якшують її, надають бархатистість і м’якість, усувають сухість та лущення.

Зберігати бомбочки потрібно щільно загорнутими в харчову плівку в місцях, що виключають потрапляння вологи.

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *