Белемніт (лікувальні властивості)

Белемніт (лікувальні властивості)

Белемніт – скам’янілий скелет стародавнього кальмара, що мешкав в теплих морях з Юрського до крейдяного періодів. Вік белемнитів з різних місцезнаходжень від 70 до 150 млн. років. Основну його масу складають солі кальцію, переважно кальцію карбонат (СаСО3), також містяться солі магнію, натрію, інших металів, невелика частина органічних речовин подібних озокериту.

Народна назва белемнитів – «чортів палець», «громова стріла» . Колір белемніта від темно- сірого і вишневого, майже чорного, до жовто-бурштинового і світло-пісочного. По твердості він нижче скла, але твердіше бурштину. Досить легко шкребти ножем.

Реклама

Кальцій та його солі використовувалися в медицині всіх часів й народів і широко застосовуються зараз.

Як і всі препарати солей кальцію, порошок белемніта, однозначно, має протизапальну і протиалергічну дію, корисний для зміцнення кісток при остеопорозі, зміцнює емаль зубів. Крім цього белемніти, як морські мешканці містять в собі солі натрію і магнію, і дуже велику кількість органічних сполук типу озокериту, зміст яких надає порошку белемніта протимікробні і ранозагоювальні властивості.

Реклама

У китайській медицині “Чжуд-Ши”, яка сформувалася на Тибеті вже до VII століття нашої ери, ростри белемнитів відомі під назвою “коров’ячий сосок”. Вони описані в древньому атласі тибетської медицини і є важливою складовою частиною, так званих секретних ліків. Це засоби особливої сили і їх рецепти ніде не описуються, але передавалися усно від вчителя – учневі. За видачу рецепта цілитель позбавлявся права лікувати і його виганяли з Тибету. Крім того, якщо щіпку порошку белемніта покласти в будь-який трав’яний настій, відвар або чай, їх лікувальні властивості посиляться.

У серединному Китаї белемніти відомі під назвою “зуб дракона”. Така назва, ймовірно, пояснюється тим, що ростри часто знаходять поруч із залишками скелетів динозаврів, яких в Китаї називають драконами. А за своєю формою ростри дуже схожі на зуби. “Зуби дракона” настільки популярні, що використовуються для лікування чи не всіх хвороб. За час кількох тисячоліть китайці зібрали майже всі доступні їм белемніти. Тому їх вартість постійно зростає. Головне призначення белемнітових ліків – різко посилити захисні сили організму – імунітет.

Застосовують їх, як основний або додатковий засіб при важковиліковних захворюваннях, коли лікар безрезультатно перепробував вже безліч ліків. Нерідко, такий засіб – остання надія врятувати пацієнта. Рецепт простий: треба потовкти ростр в тонкий порошок, або наскоблити ножем близько 0,5 грам. Розвести чистою дощовою або дистильованою водою, у кількості 100 мл. Можна використовувати і питну кип’ячену воду. Цю емульсію налити в ємність з щільною кришкою і 40 разів різко струснути. Таке струшування гомеопати називають потенціюванням.
Потенціювання активує препарат, так би мовити, приводить його в “бойову готовність”. Потенційований засіб слід негайно випити з ранку, натщесерце не менше ніж за півгодини до їди. При цьому осад, який утворюється в ємності, пити не треба. Його потрібно викинути. П’ють протягом 10 днів. Хоча, поліпшення стану хворого може наступити вже через одну – дві процедури. Порошок можна заготовлювати про запас і зберігати нескінченно довго. А ось його водний розчин зберіганню не підлягає – щоразу перед прийомом необхідно готувати свіжу емульсію.

Ця ж вода – прекрасний зовнішній засіб для поліпшення стану шкіри і ліки від різних дерматитів. Вважається, що немає засобу краще для видалення вугрів та себореї. Щоденні протирання роблять шкіру пружною і шовковистою. Багато красунь віддають перевагу белемнітовій воді будь-яким іншим СПА-водам розробленим в косметичних лабораторіях всесвітньо відомих фірм.
Відомо чимало випадків, коли зрошення цією водою або припудрювання порошком псоріатичних бляшок надовго рятувало від проявів псоріазу. У випадках мокрих дерматитів їх рекомендується не зрошувати, а присипати порошком.

Реклама

Ще одна важлива якість розчину – перешкоджати остеопорозу. Готують і приймають його приблизно також само, як і для посилення імунітету, з невеликими відмінностями: після потенціювання емульсію треба випити разом з осадом. П’ють протягом місяця. З настанням менопаузи у жінок, а для чоловіків з 45-річного віку, курси рекомендується проводити три – чотири рази на рік. І тоді кістки зберігають свою міцність до глибокої старості.

У народній медицині деяких народів порошок з белемнитів використовується як ефективний засіб від алергій і при отруєннях замість активованого вугілля. Здавна їм лікували туберкульоз, щодня випиваючи одну столову ложку. В кінці XIX століття Роберт Кох експериментально встановив, що цей засіб пригнічує туберкульозну паличку.
Ті, хто п’є белемніти, не страждають гастритами і виразковою хворобою. Лікувальна дія белемнитов полягає, насамперед, у самому складі мінералів. У них найбільше різновида карбонату кальцію -арагоніта (96-98%), який має антимікробні, загоюючі і багато інших властивостей. Наприклад, всесвітньо відома вода Карлових Вар тому стає цілющою, що проходить через товщі арагоніта. Арагоніт входить до складу кісток і раковин тварин, тому рекомендований при переломах і остеопорозі. Але найдивовижніше – електрокінетичний потенціал арагоніта сучасних тварин має знак “-“, а арагоніт белемнитів зі знаком “+”. Як таке можливо, вчені, поки, не знають. Але припускають, що саме позитивний потенціал додає особливу лікувальну силу. У них є багато мікроелементів, в тому числі всі незамінні для організму людини.

Белемніти використовуються досі в народній медицині як антісептичний засіб при гнійних ранах, порізах, часто використовують для лікування шкірних захворювань. Помічено позитивний вплив на прискорення процесу зрощування кісток навіть при складних переломах. Белемніт широко використовується на практиці в косметології, повністю видаляє вугрові висипки. Сприяє лікуванню від фурункульозу. При тривалому використанні у вигляді примочок на обличчі, помічено зникнення мімічних зморшок.
Стародавній молюск збирав корисні речовини в екологічно чистому морі, не знавшому впливу цивілізації. Їх склад і співвідношення мінералів найкращим чином відповідає для засвоєння людським організмом. Даний мінерал досить рідкісний і далеко не всюди зустрічається в природі.

Визначити необхідне дозування досить легко. Чайна ложечка порошку (без верху) містить трохи більше 4 грам. Висипте порошок з ложечки на чистий аркуш і акуратно розділіть на 4-ри рівні частини: спочатку гірку порошку розділіть ножем на дві частини, потім кожну цю частину – ще на дві. І отримаєте по 1 граму.
Відповідно, розділивши отримані 4-ри порції кожну ще навпіл, отримаєте 8 порцій по 0,5 грама. Краще заздалегідь зробити 10 -20 дозувань, загорнувши їх в тонкий папір, і пити в міру необхідності. А краще щодня. Така профілактика буде підтримувати імунітет на належному рівні і знизить ризики і прояви багатьох захворювань.

В російській медичній академії нещодавно провели дослідження порошку белемніта. І ось до яких висновків дійшли:

На даний момент можемо сказати, що вживання порошку белемніта в кількості 0,5 – 1,0 грама на добу зменшують алергічні явища (порівнянно з внутрішньовенним введенням 10% СаCl2), і скорочує терміни зрощення кісток при переломах приблизно на 20%.
Цікаві спостереження вийшли і з відваром белемніта. Перед виготовленням порошку ми завжди кип’ятили белемніт хвилин 10, і воду виливали. Зараз промитий у проточній воді і очищений белемніт в кількості близько 200 гр. ми кип’ятимо в 1 літрі води хвилин 20 – 25. Виходить відвар солонуватий на смак з легким бітумним присмаком. Тільки що прокипівший розчин спробували для інгаляцій (подихали над парою) при нежиті і фарингіті (типовому ГРЗ – ГРВІ). Ефект нас порадував. Явища ГРЗ відступили на наступний день. Для експерименту робили по 3-5 ковтків (бл. 3-х столових ложок) цього відвару.

Ще один цікавий і несподіваний ефект був відзначений нашою експериментальною групою: після ванни з відваром белемніта та вживання його всередину збільшувалася потенція і сексуальний потяг як у чоловічої так і у жіночої половини нашої дослідницької групи.
Почали аналізувати хімічний склад відвару – дуже схожий на хім. склад води лікувальних озер Дуніно і Тузлучне,що знаходяться в Соль-Ілецьку – нашому місцевому курорті.
Таким чином, вважаємо, що відвар белемніта, що має унікальний склад, за аналогією з водами наших курортних солоних озер можна використовувати при:

переломах кісток, поліартритах, деформуючому артрозі, остеопорозі
після травм, забитих місць, в т.ч. у вигляді ванн, ванночок і аплікацій (теплих примочок) час процедури 25-30 хвилин, потім змити. Кількість сеансів 10-12, через день. Курс повторюють 2-3 рази на рік.

при лікуванні захворювань сечостатевої сфери (застосовується у вигляді ванн, тампонів та аплікацій):
• хронічних запальних процесів
• спайкової хвороби
• клімактеричного періоду
• простатиту
• імпотенції

при захворюваннях шкіри:
• псоріазі
• екземі
• нейродерміті
• себореї
• вуграх
• розсмоктуванні рубців після травм та опіків
• розсмоктуванні післяопераційних швів
• бактеріальних і грибкових ураженнях

при захворюваннях периферичної нервової системи:
• порушення чутливості
• поліневритах токсичного походження
• полінейропатіях кінцівок
• при варикозному розширенні вен і целюліті.
(рекомендується робити курс обгортання в теплому вигляді на 25-30 хвилин, курс -10-12 процедур через день)

в косметології:
• глибоко проникаючи в пори, ефективно очищує шкіру, покращує обмін речовин
• відновлює еластичність тканин
• знімає запальні процеси
• уповільнює старіння клітин і омолоджує їх
• знімає набряк обличчя
• ефективний при лікуванні шкіри у підлітків
Відвар або кашка з порошку накладається у вигляді маски на обличчя на 10 хвилин – для сухої і чутливої шкіри, і на 15 хвилин – для нормальної і жирної шкіри. Потім змити водою. При бажанні після маски можна нанести живильний крем
Маску для обличчя рекомендується робити 3 рази на тиждень.

Протипоказання:
• онкологічні захворювання;
• вагітність;
• постінфарктний стан;
• гостре порушення мозкового кровообігу;
• нирково-кам’яна хвороба;
• гіпертонічна хвороба – тиск 160 100 мм. рт. ст й вище
• гостра форма тромбофлебіту.

Гіпотези про лікувальні властивості белемніта
На закінчення хочемо поділитися нашими гіпотезами про лікувальні властивості белемніта, порошку і відвару:

1. Виявляється для нашого організму має велике значення форма кристалічної решітки речовини: приклад: крейда, мармур, вапно – мають одну формулу Са СО3, а зовнішній вигляд і фізичні і навіть деякі хімічні властивості різні.
Нашим живим клітинам зручніше засвоювати речовини з так званою «живою» кристалічною решіткою, що нагадує форму рослин. Штучно отримані кристали і хімічні речовини, в більшості своїй, мають решітку у вигляді правильних фігур: куба, піраміди, багатогранників, що не зовсім зручно для засвоєння на клітинному рівні. У белемніті всі речовини мають «живу» кристалічну решітку.
2. Кристали мають пам’ять. На цьому принципі влаштована вся комп’ютерна техніка (процесори, флешки, материнські плати тощо тільки там використовуються кристали кремнію). Медицина тільки-тільки над цим починає замислюватися про використання наявної пам’яті речовини для запуску захисних механізмів клітинних структур організму.

P.S. Ростри белемнітів зістрічаються і в Україні. Досить легко їх можна знайти в певних районах на березі Дніпра або просто в сільській місцевості.

Василь Симойлов

Василь Симойлов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *